Msi Laptop Açılmıyor

Msi teknik servisi sizlere msi marka bilgisayarlarınızın tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir..

Msi laptop açılmıyor sorusunun cevabına ulaşmak için çok detaylı bir inceleme yapmamız gerekiyor. Çünkü bir bilgisayarın açılmama nedenleri yazılım ile ilgili olduğu gibi donanım ile de ilgilidir. O yüzden öncelikli olarak sorunun kaynağı tespit edilmelidir. Msi teknik servisi tamda bu çözümleri oluşturmak için sizlere yardımcı olmaktadır.

0216 459 75 75

 

Laptop bilgisayarların genel olarak sorunları donanım ile ilgili olur. Zira yazılım ile ilgili olan bir sorunda mutlaka bilgisayara güç gelir, ses gelir, yani bir hareket olur. Ancak donanımla ilgili bir sorun varsa bu tür tepkileri göremezsiniz ve anlarsınız ki parçalarında bir sıkıntı var. Yazılım ile ilgili sorunun olmadığına kanaat getirdikten sonra sorunun kaynağı bulunması için laptop bilgisayar açılır. Bununla birlikte işin uzmanı olan kişiler devrelere bakarak sorunun hangi parçadan kaynaklı olduğunu tespit ederler.

 

Msi Laptop Açılmıyor

 

MSI Laptop Sorunları Genellikle Nelerdir?

Msi laptop bilgisayarlarda herhangi bir parça herhangi bir şekilde arızalanabilir. En sık rastlanan durumların başında şarj soket arızası gelir. Bilgisayar şarj almadığı için, içindeki enerji yok olur ve kapanır. Şarj dolmadığı içinde bir daha bilgisayar açılmaz. Bu durumda aklımıza türlü türlü şeyler gelir. Sorunun kaynağının çok daha büyük olduğu ve parçaların bazılarının yandığını ve masrafın çok olacağını düşünmeye başlayabiliriz. Ancak dediğimiz gibi öncelikle sorun tespit edilmeli ondan sonra analize devam etmeliyiz.

Msi Laptop Açılmıyor

Msi teknik servisi olarak msi cihazlarınız açılmıyor sorusunun karşılığı genellikle bu şarj soketinden çıkıyor. Hatalı kullanım ve darbelere dayalı durumlar nedeniyle soketin olduğu giriş kısmı yani adaptörün girdiği kısım zarar görebilir. Bu da doğrudan o girişin bağlı olduğu karta zarar verir. Gerek çatlama gerekse de devrelerinde ki fazla güç akımından dolayı yanmalar olabilir. Bu da kartı bozar ve şarj olmasını engeller. Bu durumda da msi laptop bilgisayar şarj olmaz ve açılmaz. Bunlar sorunlardan bazıları, yine en net sonucu laptop veya bilgisayarınızda yaptığımız ölçümler sonucu belirlemekteyiz. Türkiyenin her yerinden gelen Msi marka ürünlerin açılmama sorununu çözüme kavuşturmaktayız. Msi laptopların, sorunlarına neden olan bakımlarını zamanında yaptırmanızı önermekteyiz. Kaliteli olarak siz değerli müşterilerimize servis hizmeti vermekteyiz.

Garantili ürünlerin durumu için: Tıklayın

Türkiye Satış Noktaları için: Tıklayın

Ürün Kayıt İçin: Tıklayın

Teknik Servis Hizmeti için: Tıklayın

Servisimizi Arayın