Msi Laptop Şarj Olmuyor? %100 Çözüm

Msi teknik servisi sizlere msi marka bilgisayarlarınızın tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir..

Msi Laptop Şarj Olmuyor sa %100 çözümü servisimizde bulabilirsiniz. Msi laptopların şarj olmama nedenlerinden en sık karşılaştığımız arıza şarj soketinde oluşan arızalardır. Bunun dışında batarya yada şarj cihazınızda da arızalar olması muhtemeldir. Bunu tam olarak test edebilmemiz için profesyonel cihazlarımızı kullanmamız gerekmektedir. Yani Msi teknik servisimizde gerekli olan testlerin yapılması şarttır. Komik ama bazen müşterilerimizin yeterince sokete laptop şarjını oturtamadığını gördük ve bundan dolayı Msi teknik servisi firmamıza şarj olmuyor diye laptoplar getirilmektedir.

 

0216 459 75 75

 

 

Msi Laptop Şarj Olmuyor? %100 Çözüm

 

Bu yüzden laptopun tüm jackları oturtulduğundan tekrar kontrol ederek emin olmanız gerekmektedir. Şarj olmamasının bir başka fakat nadir sebeblerinden biride yüksek voltajın laptopun şarj ünitelerini bozarak laptopun şarj olmasını engellemesidir. Genelde şantiye elektriklerinde sıkça yaşanan bu sorunda genelde anakart yanmakta yada elektriğin ilk geçtiği yerler olan bu ünitelerde arızalanabilmektedir. Peki ne yapabiliriz? Bu durumda en iyi yapmanız gereken şey Msi teknik servisi firmamıza ürünlerinizi getirerek, servis imkanlarımızdan faydalanmak olacaktır.

 

Msi Laptop Şarj Olmuyor? %100 Çözüm

Servisimize gelen cihazlara öncelikle sorunun nereden kaynaklandığını bulmak için uzay bağlantı yoluyla bakarak sorunun sokettemi yoksa, başka bir noktada mı olduğunu kontrol ediyoruz. Sorun soketteyse ve tamir edilecek bir durum varsa tamiri yapılır, yoksa değişimi gerçekleştirilerek yeniden çalışır hale getirmektedir.

 

Garantili ürünler için: Tıklayın

Teknik Servis Hizmeti için: Tıklayın

Servisimizi Arayın