Msi Laptop Servisi (Tel: 0216 459 75 75)

Msi teknik servisi sizlere msi marka bilgisayarlarınızın tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir..

Msi laptop servisi msi markasına ait farklı modellerdeki laptoplarınızın tüm onarım işlemleriniz özel servis olarak gerçekleşmektedir. MSİ markası genelde yüksek performanslı ürünleri olan, kaliteli bir markadır. Tabi bu yüksek performans sırasında meydana gelen bazı aksaklıklarda meydana gelmektedir. Bazende darbeye bağlı olarak arızalanmalar, kırılmalar da meydana gelmektedir. Hiç arızalanma olmasada eğer bakımlarını zamanında yaptırmazsanız, bilgisayarınızın performansı zamanla düşer ve en sonunda arıza göstermeye başlamaktadır. Arızalanma tek bir parçaya yada birden fazla parçaya bağlı olabilir. Zaman zaman dışardan yapılan müdahaleler örnegin, laptoplarda en sık görülen su dökülmesi gibi arızalanmalarda meydana gelmektedir. Bu tarz arızalanmalarda hemen MSİ laptop servisimize başvurursanız daha az hasarla bilgisayarlarınızı kurtarabilirsiniz.

0216 459 75 75

0532 672 78 18

MSİ Laptop Servisi

MSİ Laptop Ekran Değişimi

MSİ Laptop ekran değişimi, laptoplarda sık karşılaşılan bir arıza tipidir. Genelde dışarıdan kaynaklanan darbelere bağlı olarak meydana gelir.  MSİ laptop servisi olarak ekran değişimleri genelde 1 gün içerisinde hızlı şekilde yapılıp tarafınıza teslim edilmektedir. Kargoyla gelen laptoplarda ise süreç kargoya bağlı olarak değişebilmektedir. Fakat biz işleminizi ortalama olarak 1 günde bitirip hemen kargoya geri veriyoruz.

MSİ Laptop Ekran Değişimi

Msi Laptop Klavye Değişimi

Msi laptop klavye değişimi yine su, kahve, çay dökülmelerinden yada tuşların zaman zaman tek tek bozulmasından kaynaklanan bir sorundur. Laptop tuş takımları genelde hassas şekilde tuşlanması gereken bir laptop bileşenidir. Tuşlara sert basıldığında yada kullanım esnasında birşey yiyip içerken sürekli tuşlar arasına kaçan yemek, ekmek kırıntıları zamanla hassas olan tuşların çalışmamasına neden olur. Servis olarak tavsiyemiz latoplarınızı kullanırken başında birşey yiyip içmemektir. Klavye değişimleri de servisimize direk olarak getirirseniz 1 gün içerisinde takılıp onarımı gerçekleşmektedir.

MSİ Laptop Klavye Servisi

Msi Laptop Servisi – Şarj Soket Tamiri

Msi laptop şarj soket tamiri de MSİ teknik servisi bünyesinde bulunan teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Şarj soketleri bilgisayar üzerinde en çok işlevi olan kısımlardan biridir.  Günde en az 2 kere çıkarılıp takılan soketler zamanla arızalanmalara da neden olmaktadır. Sürekli şarjda takılı kalması da bataryanızın bitmesine neden olur. Laptop kasasında oluşacak sorunlarda da hassas bir nokta olan şarj soketi arızalanma yaşanabilmektedir. Firmamız bünyesinde tüm şarj cihazı yada şarj soketlerinin tamiri yapılmaktadır.

MSİ Şarj Soket Tamiri

Bunların dışında Msi laptop da yaşanan sorunlardan bazıları aşşağıda listelenmiştir. Bunların dışında olan arızalarda firmamız tarafından onarımı gerçekleştirilebilmektedir.

Msi Laptop Servisi

  • Msi Laptop Ekran Kartı Değişimi
  • Msi Laptop Klavye Değişimi
  • Msi Laptop Kasa Değişimi
  • Msi Laptop İşlemci Değişimi
  • Msi Laptop Ekran Değişimi
  • Msi Laptop Fan Değişimi
  • Msi Laptop Lcd Ekran Değişimi
  • Msi Laptop Anakart Tamiri
  • Msi Laptop Ekran Tamiri
  • Msi Laptop Menteşe Tamiri

Servisimizi Arayın