Msi Laptop Kamera Çalışmıyor ?? [%100 Çözüm]

Msi teknik servisi sizlere msi marka bilgisayarlarınızın tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir..

Msi laptop kamera çalışmıyor, sorunu, değişimi, tamir işlemleri servisimizde hızlı şekilde gerçekleşmektedir. Türkiyenin en çok tercih edilen Msi servislerinden biri Msi teknik servis firmamız sizlere hızlı ve orjinal yedek parçayla kaliteli bir hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimizin laptopların da oluşan kamera sorunlarını hızlıca çözüme ulaştırıyoruz.

0216 459 75 75

 

 

Msi Laptop Kamera Çalışmıyor ?? [%100 Çözüm]

 

Öncelikle tespit yaparak sorunun nerede olduğunu ve maliyet bilgilerini sizlere iletiyoruz. Siz değerli müşterilerimizin kamera sorununu çözülmesi için tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz.  Eğer maliyet yüksek gelirse laptopu toplayarak tekrar tarafınıza iade ediyoruz.

 

Msi Laptop Kamera Çalışmıyor ?? [%100 Çözüm]

 

Firmamız Msi teknik servis, ücretleri çok yüksek olmamakla beraber, kaliteli bir servis hizmeti de sağlamaktadır. Orjinal yedek parça ile hizmet verdiğimiz için, fiyatlarımız bir yüksek olabilir fakat ömürlük bir kullanım için orjinal yedek parça kullanmanız şarttır.

 

Msi Laptop Kamera Çalışmıyor

 

Msi laptop kamera tamiri yaparken öncelikle ekran çıtası sökülmektedir. Ekran çıtasının sökülmesinin ardından duruma göre bazı modellerde ekranda sökülebilmektedir. Ekranda söküldükten sonra iş kalır kamerayı sökmeye ve söktükten sonra gerekli ölçümler yapılır. Data kablosunda yada kemerada bir arıza varsa orjinaliyle birlikte kemera değişimi gerçekleşmektedir.

 

Garantili ürünler için: Tıklayın

Teknik Servis Hizmeti için: Tıklayın

Servisimizi Arayın