Msi Laptop Kapandı Açılmıyor %100 Çözüm

Msi teknik servisi sizlere msi marka bilgisayarlarınızın tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir..

Msi Laptop Kapandı Açılmıyor %100 Çözüm sağlamaktadır. Msi, müşteri dostu tarifleri ve laptop çeşitleri ile her tür kullanıcı tarafından kabul edilen bilgisayar markasıdır. Bununla birlikte, hiçbir laptop firması, cihazın hatasız çalışmasını garanti etmez, tüm elektronik cihazlar, bir noktada veya diğerinde belirli hatalar ve kazalarla karşılaşabilir. Çok sayıda kullanıcı tarafından sıkça karşılaşılan bu tür bir sorgu, bir msi dizüstü bilgisayarı normal şekilde açılmadığında bir kişinin sorunu nasıl çözebileceğidir. Aynı sorun veya cihazınızla ilgili başka bir endişenin sizin için sorunlu bir durum yaratmasından da mı endişeleniyorsunuz? O halde msi Onarım Merkezini aramak, sorunlarınızdan hemen kurtulmanın tek yolu.

 

0216 459 75 75

 

Msi Laptop Kapandı Açılmıyor %100 Çözüm

 

Bir MSI laptop normal şekilde açılmadığında atılacak adımlar aşağıdaki gibidir:

  • Kulağa basit gelebilir fakat öncelikle cihazınızın doğru şekilde şarj edilip edilmediğini kontrol etmelisiniz.
  • Ardından güç kablosunu ve laptopunuza bağlı bataryayı çıkartın.
  • Sonra, pilinizi çıkardığınızdan ve düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol ettiğinizden emin olun.
  • Cihazı güvenli modda başlatmak için güç düğmesini 30 saniye basılı tutmanız gerekir.
  • Şimdi pili tekrar cihaza yerleştirin ve güç kablosunu harici çıkışa bağlayın.
  • Cihazınızı yeniden başlatın ve hala başlamıyorsa bir uzmanla iletişime geçin.

Bunlar, bir MSI laptop normal şekilde açılmadığında sorunu çözmek için basit ipuçlarıdır. Herhangi bir şans eseri bu talimatlar size gerekli çözümleri sağlamazsa, yapmanız gereken tek şey Msi teknik servisi  aramak ve sorunlarınızı anlatmaktır. Hemen sonra laptopunuzla ilgilenmeye başlayacak olan merkezimizin profesyonel ve uzman personeli sizinle iletişime geçerek sorunu size bildirecektir. Basit ve hızlı çözümler sizler için bulmaktayız. %100 parça değişimlerinde orjinal ürünler kullanıyoruz. Tercih ettiğiniz iletişim yöntemi ile bizleri arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

 

 

Msi Laptop Kapandı Açılmıyor : Msi Laptop Fan Arızasından Kapanması

 

Msi laptop fan arızası yapması kapanmasına neden olur. Fanın kısmi olarak yada tamamen işlevini durdurması laptopun açılmasını engellemez fakat işlemci hemen ısınacağı için sensörler anakartın ve işlemcinin zarar görmemesi için elektriği hemen kesmektedir. Bu durumlarda fazla geçikmeden teknik servisimize laptopunuzu getirirseniz anakart zarar görmeden laptopunuzu onarımını gerçekleştirebiliriz.

 

 

Garantili ürünler için: Tıklayın

Teknik Servis Hizmeti için: Tıklayın

Servisimizi Arayın